Застій легенів літніх людей які знаходяться в лежачому стані

Застій легенів у лежачих людей – небезпечний стан, який не можна ігнорувати!

Застій легенів – вкрай небезпечним для життя літніх людей! Цей процес зумовлений тим, що в тканинах легенів відбувається застій рідини або ж або крові, котрі в свою чергу були спричинені малою рухливістю та активністтю людини. Застій в легенях супроводжується появою пролежнів та набряків, саме тому, якщо своєчасно не надати хворій людині допомогу, це може призвести до летального наслідку – смерті.

Основні причини та симптоми застою в легенях

Цей процес в основному спостерігається у людей старших за 60 років. Додатково у групі ризику можуть бути особи молодшого віку, які у свій час перенесли різноманітні операції та травми.

Основні симптоми застою легенів можуть проявлятися в результаті астми, бронхіальної інфекції, бронхіті або ж емфіземи дифузної. До речі, початкові етапи розвитку застою в легенях проявляються через напади сухого кашлю, котрі згодом посилюються та супроводжуються слизисто-гнійною мокротою з прожилками крові.

Підвищення температури тіла при цьому можливо спостерігати далеко не у всіх випадках. Проте деякі літні люди котрі страждають від застою в легенях можуть мати температуру тіла від 38 до 39°С. Якщо у людини двостороння пневмонія, температура лежачого хворого може досягати 40°С, що в свою чергу може призвести до «вигорання» легенів.

Крім того, досить часто симптомом застою в легенях є утруднене та часте дихання, а також задишка, котра з’являється в стані спокою. Іншими симптомами, що з’являються у старечому віці можуть бути: затуманення свідомості, млявість, повільність, втрата апетиту, нудота, болі в животі, блювота та навіть непритомність.

У будь-якому випадку для того, аби уникнути важких наслідків, необхідно аби за такою людиною весь час наглядали, тоді кожна людина присталілого віку будете перебувати під суворим наглядом досвідченного працівника будинку для пристарілих. Саме такі люди працюють у будинку для літніх людей «Срібний  Вік». Саме це дозволятиме стежити за змінами в стані людини похилого віку та в разі необхідності надавати всю необхідну допомогу.