Догляд після інсульту

Догляд за людьми після інсульту дуже трудомісткий процес, як для кліента, так і для персоналу.

Крім хворого, вирішальну роль відіграють рідні та близьки, Важливо розуміти, що підбір компетентного закладу для реабілітації хворого після інсульту відіграє не малу роль у вирішенні данного питання. Під час своєчасного звернення до лікарів, людина може уникнути важких наслідків інсульту. Догляд за хворими після інсульту є постійним для доглядальниць та  медперсоналу. Не багато закладів можуть забезпечити справжній повноцінний догляд. Серед небагатьох, наш пансіонат «Срібний Вік» — це заклад для важкохворих та людей похилого віку. Сучасний підхід, належний супровід медичних працівників, багаторічний досвід та затишний по-домашньому будинок — відкритий для тих, людей яким потрібен догляд  після інсульту.

Наш заклад приймає хворих після інсульту з різних міст і країн. Пансіонат зібрав найновіші технології по догляду та відновленню хворих після інсульту. Люди, які потрапили в наш пансіонат, через кілька місяців починають жити повноцінним життям, можуть вийти на роботу, продовжувати займатися спортом. Ті ж, які вже паралізовані, для них забезпечується повноцінний догляд на постійній основі. Родичі цих людей можуть бути за них цілком спокійними.

Двері нашого пансіонату відкриті для багатьох безнадійно хворих, але треба пам’ятати, що тільки віра родичів в лікування і відновлення допомагають стати на ноги самим безнадійним!