Догляд за хворими на цукровий діабет

Цукровий діабет — це захворювання, при якому виникають порушення в засвоєнні клітинами організму глюкози, і як результат виникають прогресивні ураження дрібних і великих судин. Є кілька типів діабету (I і II тип), другий тип цукрового діабету найбільш характерний для людей похилого віку.

Причиною виникнення цукрового діабету є безліч чинників, з них такі як: куріння, важкі стреси, алкоголізм та інші. У хворих на діабет виникає свербіж в статевих органах, сильна спрага, полідипсія (хвороба при якій багато їдять), а також поліурія (хворі на цукровий діабет виділяють дуже багато сечі). Але у людей похилого віку можуть бути не всі симптоми явно виражені.У нашому будинку для літніх людей «Срібний Вік» літнім людям з ризиком розвитку цукрового діабету проводять вимірювання рівня глюкози в крові. Дане обстеження глюкози в крові проводитися регулярно в нашому пансіонаті, для хворих які страждають на цукровий діабет.

При лікуванні велике значення відіграє дієта, тому меню в нашому пансіонаті в Чернівцях розробив Київський інститут геронтології, який категорично виключає цукор, а також продукти з вуглеводами.

Кваліфікований персонал нашого пансіонату з повагою і терпінням цілодобово піклується про хворих на цукровий діабет,  за першим покликом в будь-який час дня і ночі на допомогу прийде наш персонал . У нашому пансіонаті Ваші літні рідні будуть в надійних руках професіоналів.