Хоспіс

Хоспіс — це заклад, в якому отримують підтримуючу терапію важко хворі. Тяжкохворі, паралізовані упансіонаті отримують все необхідне для повноціного життя. Позитивний настрій поєднується з кваліфікованою медичною допомогою. Такий підхід продовжує життя багатьом хворим і дарує близьким надію і допомагає разом подолати нещастя.

Коли приходить біда, залишатися одному — це неправильний шлях. Тільки разом з рідними, лікарями, висококваліфікованими фахівцями та важко хворим можна подолати всі труднощі.Хоспіс Чернівців забезпечений програмою та методикою роботи з тяжкохворими.

Велика місія пансіонату — організувати та взяти на себе найважчу та непросту роботу. Незважаючи на таку важку працю, працівники нашого закладу завжди в гарному та позитивному настрої, що дуже допомагає хворим та рідним. Медичний персонал знаходиться в хоспісі цілодобово, кожен мешканець може розраховувати на швидку і своєчасну допомогу. Хоспіс бере на себе найважчу функцію і без допомоги такого закладу багатьом просто не впоратись, при цьому ціни на послуги хоспісу в Чернівцях дуже доступні. Кожна людина, що потрапила в складну ситуацію, і якщо у рідних трапилосьнещастя, повинен пам’ятати, що Ви не одні і завжди є люди та заклади, які готові Вам допомогти.

Хоспіс завжди відкритий і готовий допомогти багатьом впоратися зі складним завданням, а ціни у Чернівцях на перебування в хоспісі тяжкохворих людей — залежать від декількох факторів, які є досить низькими. У пансіонаті працюють висококваліфіковані фахівці, які розглядають проблему в комплексі. Своєчасна психологічна допомога сприяє у лікуванні і відновленні щоб продовжити життя багатьом. Для оформлення хворого необхідні паспорт і виписки з лікарні. Для оформлення в наш заклад не потребується  багато часу. Не залишайтеся наодинці зі своєю проблемою, телефонуйте і всі питання будуть вирішені.