Відгуки

 • Марина

  20.07.2018

  Добрый день! Я тоже хотела бы оставить отзыв о данном учреждении. Так сложилось что мы с моим мужем досматриваем мою любимую бабушку, в прошлом году мы очень хотели поехать с мужем отдохнуть на море и не знали как быть с бабушкой, оставить её саму мы бы не смогли. Бабушка меня очень любит и всегда заботилась обо мне, она предложила чтоб мы наняли на две недели ей няню. Мы с мужем подумали и решили так и поступить. По приезду домой мы стали расспрашивать бабушку как за ней ухаживали, сказать что я была в шоке — это не сказать ничего..!!! Я была очень разочарована в услугах так называемой “няни”. И вот моя подруга предложила нам с мужем поехать вместе семьями на море, я была очень разочарована так как нам не на кого было оставить бабушку. Подруга мне посоветовала обратиться в пансионат Серебряный век, после разговора с бабушкой мы поехали посмотреть это учреждение. Нам там всё понравилось и бабушка захотела остаться пока мы семьёй съездим на отдых, по приезду я сразу же поехала в пансионат спросить как там бабушка. Честно говоря, я бабушку такой счастливой давно не видела. Она мне рассказывала о том что она нашла единомышлинников и ей там было комфортно, она даже обменялась телефонами с местными жителями и теперь всё время общаются. Хочу выразить огромную благодарность данному пансионату и отметить что возможность посуточного содержания людей очень удобно, особенно в летнюю пору года. Спасибо!

 • Саша

  20.11.2016

  Відмінний пансіонат для тимчасового проживання пенсіонерів .
  Добрий день! Хочу приєднатись до всіх позитивних відгуків. Їдучи у відрядження, я розмістив у цьому пансіонаті для пенсіонерів на тимчасове проживання свого дідуся. Ставлення до нього було дуже гарне, постійно контролювали його стан здоров’я.Співробітники санаторію дуже уважні до всіх людей і, напевно, найголовніше, терплячі і доброзичливі. У притулку завжди акуратно і чисто, смачно годують. Від усієї нашої родини висловлюємо подяку за відмінний догляд за нашим дідусем. Дякуємо!

 • В`ячеслав

  14.05.2016

  Хотілось би відзначити всіх працівників данного закладу, ви робите благодійну справу в догляді за нашими близькими. Кожен наш приїзд до нашого дідуся вражаэ, кожен раз він розповідаэ, як гарно та з розумінням ставляться до його фізичного та психологічного стану. Він дуже вражений данним закладом, також він якось сказав що здійснилася його давня мрія, коли ми його спитали, яка саме..??? він відповів — нарешті в нашій країні збудували сучасний пансіонат з урахуванням всіх необхідних потреб. Наша вся дружня і велика родина висловлюэ вашому закладу безмежну вдячність за турботу та відданість справі.

 • Наталія Олександрівна

  01.08.2015

  Дякую за турботу і чуйність.
  Хочу висловити подяку всьому персоналу будинку престарілих «Срібний Вік», які доглядають за моїм паралізованим після інсульту батьком. Обставини склалися так, що я через роботу не можу належним чином доглядати за ним. У пансіонаті для літніх людей тато живе вже восьмий місяць і тут він проходить реабілітацію після інсульту під наглядом медперсоналу.За ним відмінно доглядають, чудово годують, батько може спілкуватися. Дуже добре, що є таке чудове місце, де людям дарують гідну старість! Я дякую співробітникам за турботу і чуйність, які вони дають моєму батькові. Спасибі вам!

 • Олена

  29.07.2015

  Дякую за Вашу працю !!!
  Велика подяка і низький уклін персоналу приватного пансіонату для літніх людей Срібний Вік, в якому так чудово доглядають за дядьком. Ось уже п`ять місяців він знаходиться під їх наглядом і за весь цей час ми жодної скарги від нього не почули. Швидше навпаки, наш дядько просто ожив, в свої 92 роки завів друзів, полюбив спілкування. Спочатку ми навіть хотіли забрати його назад, нам було якось соромно, але дядько заявив, що йому в цьому будинку для літніх людей дуже подобається, і він хоче залишитися в санаторії для пенсіонерів на постійне проживання!
  Дякую за Вашу працю, повагу, терпіння і за те, що знайшли підхід до нашого літнього дядька !!!