Заходи щодо профілактики коронавируса в приватному будинку для літніх людей

Вік – критичний фактор життя при інфікуванні? Представники старшого покоління є найбільш вразливою і самої незахищеної перед новою смертельною загрозою  – за даними епідеміологів, середній вік померлих від ускладнень Covid-19 становить 78 років, 70% померлих – чоловіки.

Рекомендації з профілактики коронавируса в будинках для людей похилого віку
Статистика невтішна, від Covid-19 вмирають, в першу чергу, люди похилого віку  та обтяжені хворобами пацієнти, у них набагато менше шансів одужати, ніж у дітей і здорових молодих людей до 40 років.

Щоб уникнути зараження, передбачені ключові заходи з профілактики поширення нової коронавирусной інфекції в країні. Однак, як стверджують експерти, карантин спрацює тільки в тому випадку, якщо весь персонал і кожен постоялець пансіонатів для літніх людей та інвалідів будуть дотримуватися таких правил:

  • носити медичні маски;
  • мити руки з милом і обробляти спиртовмісними антисептичними засобами після вулиці, відвідування туалету, перед прийомом їжі, і якщо руки забруднилися;
  • частіше провітрювати і регулярно обробляти приміщення хімічними дезінфекторами;
  • піклуватися про зміцнення імунітету літніх і старих постояльців – забезпечити повноцінне харчування, ввести в раціон більше фруктів та овочів;
  • відмовитися від проведення спільного дозвілля і будь-яких колективних заходів;
  • заборонити відвідування установи родичами і близькими постояльців.

За словами нашого уряду, система охорони здоров’я України готова до боротьби з Covid-19, але громадянам потрібно неухильно дотримуватися правил карантину, інакше число випадків зараження буде рости. Хоча інфекція дуже підступна, в країні є всі передумови, щоб впоратися з нею. Однак багато українських медики і експерти категорично не згодні з цим твердженням, тому необхідно зробити все, щоб захистити наших людей похилого віку і не допустити зараження на коронавірус.