Як позбавитися від зайвої ваги в літньому віці? Поради для схуднення від приватного будинку престарілих

Здоровий раціон харчування і посилені  фізичні навантаження — основні умови, які дозволять зберегти хороше самопочуття в будь-якому віці. З їх допомогою вдасться поліпшити здоров’я, мінімізувати ризик появи і розвитку безлічі хронічних хвороб, підтримувати стабільний психологічні стан, також вони дозволять зберегти молодість і гарний настрій.

Як схуднути після 60 років?

У похилому віці схуднути потрібно не для краси і бажання отримати більш струнку фігуру. В даному випадку головною метою є поліпшення здоров’я і полегшення симптоматики хронічних хвороб. Щоб привести масу тіла в норму, необхідно прислухатися до порад від нашого будинку престарілих:

  • Знизьте споживання солі і цукру. Сіль може спровокувати набряклість, а цукор сприяє розвитку цукрового діабету;
  • Обмежте прості вуглеводи в раціоні. Необхідно звести до мінімуму споживання картоплі, солодощів та хлібобулочних виробів. Зробіть акцент на хлібі з висівками і кашах, фруктах, овочах;
  • Додайте в раціон легкі білки. З їх допомогою вдасться збільшити м’язову масу за рахунок спалювання жирових відкладень;
  • Збалансуйте харчування мінералами і вітамінами. У літньому віці потрібно підвищити споживання кальцію, фосфору — вони необхідні для міцності кісток. Крім того, організму потрібен калій, магній і вітаміни групи В.
  • Також потрібно дотримуватися питного режиму. Людям похилого віку необхідно щодня пити по 1,5 літра рідини.
  • Не забуваємо про фізичні навантаження:

Щоб схуднути в літньому віці, необхідно збільшити фізичну активність. За допомогою регулярних фізичних навантажень збережеться фізична сила, гнучкість, рухливість суглобів, людина буде більш енергійною. Спорт також перешкоджає перепадів настрою, сприяє спалюванню жирових накопичень.

У похилому віці піде на користь будь-яке  посильне  навантаження, але необхідно враховувати, як воно впливатиме на організм, чи є протипоказання при наявності хронічних хвороб. Наприклад, аеробне навантаження у вигляді ходьби або плавання — дозволить одночасно тренувати серце і активізує спалювання жирових відкладень. Йога зміцнює м’язи і розвиває гнучкість. Силове навантаження — вправи з гантелями, робота в саду — дозволить зберегти силу м’язів і знизити вагу.