Випадіння волосся в старості — причини і лікування

Процес старіння може викликати багато змін у всьому вашому тілі. Ваше волосся — це та частина тіла, яка позбавлена ​​від процесу старіння. Хоча кількість випадіння волосся в літньому віці в значній мірі визначається генетикою. При природному процесі старіння волосся починає ставати тонкими і випадати. Зазвичай випадання волосся замінюється зростанням нового волосся, проте з віком це відбувається все рідше і рідше.

Причини сивини
Більшість людей пам’ятають, коли вони помітили свої перші сиве волосся — можливо, їм було за 30 або близько 40 років, але до 50 років приблизно у 50% з’являються сиве волосся. Волосся стає сивим, коли клітини перестають виробляти пігмент, це природний прояв віку.

Ви можете пофарбувати своє волосся в салоні або у дома. Якщо ви робите це самостійно, уважно прочитайте всі інструкції. Якщо щось потрапить вам в очі, це може не тільки викликати роздратування, але і привести до незворотного пошкодження. Крім того, регулярне використання фарби для волосся протягом тривалого часу може провокувати деякі види раку.

З віком більшість людей помічають випадіння волосся, тому що ріст волосся сповільнюється. У якийсь момент волосяні фолікули перестають рости, що призводить до витончення волосся на шкірі голови. Волосся також починають втрачати свій колір. Природна лінія волосся починає рідшати.

Методи лікування випадіння волосся в літньому віці
Початок ранньої профілактики та комплексне лікування допомагає деяким людям зберегти густоту волосся на колишньому рівні і знизити темп втрати волосся. Від кілька основних рекомендацій від будинку престарілих в Чернівцях:

 • Зниження стресу. Підвищений рівень гормонів стресу може привести до додаткового випадання волосся на додаток до природного випадання волосся з віком. Переконайтеся в тому, що ви отримуєте необхідну добову норму здорового сну.
 • Масаж шкіри голови. Масаж може поліпшити кровообіг і допомогти вашій шкірі оновитися, стимулюючи волосяні фолікули на приріст нового волосся.
 • Здорова їжа. Дотримання збалансованої дієти з великою кількістю білка допоможе організму отримати енергію, необхідну для виробництва волосяних цибулин і стимулювання зростання. Дієта зі здоровим кількістю омега-3 жирних кислот, вітамінів А, Е і С, а також кальцію також може допомогти зберегти активно зростаючі волосся здоровими.
 • Термічний захист. Рідше використовуйте інструменти для укладання з підігрівом. Коли це необхідно, переконайтеся, що вони налаштовані на найнижчу температуру і зменшите час контакту з волоссям, щоб уникнути пошкодження тендітних волокон. Сиве волосся, як правило, більш крихке і сухе, ніж волосся з природним пігментом, і пошкодження при укладанні під впливом спеки може зробити їх жорсткими і сухими.
 • Лікувальні засоби та препарати. Миноксидил доступний звичайної і універсальної формі у вигляді рідини або піни. Найчастіше використовується для лікування чоловічого облисіння.
 • Природне оздоровлення. Арганова олія зволожує і живить ваше волосся.
 • Обмежене використання коштів для сушки і укладання волосся: пропускайте сушку феном, коли це можливо, дозволяючи волоссю висохнути природним шляхом.
 • Прийом вітамінів. Біотіновая добавка 3000 мг в день особливо корисна при втраті волосся в літньому віці.
  Захист від сонячного впливу: Ви завжди можете носити свою улюблений капелюх або хустку.
 • Захворювання серцево-судинної системи.