Спосіб життя в пансіонатах для престарілих

Переїзд в спеціальну установу для престарілих не означає, що ви не можете продовжувати жити так як ви звикли і займатися тим, що вам подобається. Персонал приватного пансіонату зацыкавлений на тому, що важливо для вас, щоб ви могли продовжувати жити щасливим і повноцінним життям з нами. Думка про будинок для людей похилого віку та відгуки наших постояльців дуже важливі для персоналу та його керівництва.

Ваші звички, ваш досвід і ваші захоплення — є важливою частиною вас і вашого життя. Ми поважаємо вашу індивідуальність і пропонуємо широкий спектр заходів і послуг, які допоможуть вам зберігати звичний спосіб життя.

Спосіб життя в приватному пансіонаті для людей похилого

Персонал приватного пансіонату для літніх створює і управляє щоденними програмами відпочинку та активностями, щоб задовольнити різні потреби і інтереси своїх постояльців. Всі заходи узгоджуються з самими постояльцями і їх родичами. Щоденний розпорядок спрямований на те, щоб допомогти літнім людям залишатися фізично, розумово і соціально активними, займаючись улюбленими справами.

При цьому враховуються всі потреби, особливості та побажання кожного мешканця у пансіонаті людини. Ви можете самостійно вибирати ніж ви хочете зайнятися сьогодні або завтра. Широкий спектр занять мистецтвом, фізкультурою, різними ремеслами і садівництвом; тематичні вечори та концерти — є невід’ємною частиною активного способу життя, який ведуть постояльці нашого будинку престарілих. Керівництво пансіонату відкритий до діалогу і готовий підтримати ініціативи постояльців і їх рідних, якщо активності або заходи, які вам подобаються ще не надані.

Наявність необхідної інфраструктури та налагодженої системи життєдіяльності забезпечує впорядковане функціонування харчового, медичного і господарського блоку. Смачне і здорове харчування, терапевтичні процедури і щоденна гігієнічна рутина — до кожного з цих пунктів ми ставимося відповідально і серйозно, враховуючи побажання і зауваження постояльців.