Реабілітація після інсульту

Для відновлення після інсульту необхідно серйозно підійти до питання реабілітації, адже своєчасність і правильно підібрана методика може повернути пацієнта до повноцінного життя. На базі наших приватних будинків для літніх людей проводиться комплекс заходів, направлених на відновлення пацієнтів, що перенесли інсульт. Пансіонати оснащені устаткуванням, яке завдяки досвідченим фахівцям і дієвій терапії допоможе швидко і якісно провести реабілітацію. щоденне вологе прибирання приміщень; кімнати добре освітлені, в них підтримується комфортна температура, проводиться кварцування і провітрювання; функціональні ліжка з протипролежневими матрацами; з пацієнтами проводиться щоденна дихальна гімнастика та регулярна профілактика пролежнів. Персонал, що проводить реабілітацію після інсульту, володіє високою кваліфікацією, що гарантує грамотний підхід і використання сучасних методик для відновлення порушених хворобою функцій.

Для чого необхідна реабілітація?

Людині, що пережила інсульт, необхідно відновити втрачені функції організму для того, щоб повернути максимальну повноцінність. Грамотно провести комплекс всіх заходів в домашніх умовах для відновлення після хвороби практично не можливо. Тут вирішальну роль грає ряд чинників, таких як режим, спостереження лікаря, постійна присутність медичного персоналу, спеціалізоване устаткування і багато іншого. Протокол лікування інсульту в стаціонарі складається з реанімації і зняття гострих симптомів. Тим часом, реабілітаційна терапія, одна з найважливіших складових повноцінного лікування і повернення хворого до колишнього життя, залишається у веденні самого пацієнта і його рідних. Лише комплекс спеціальних заходів, направлений на відновлення втрачених функцій, який складається з медичних і немедичних методів лікування, може повернути колишні здібності людини і повернути його в суспільство, значно знизивши при цьому можливість повторного інсульту.

Реабілітація після інсульту в наших пансіонатах

Ми пропонуємо нашим пацієнтам повний комплекс заходів, направлених на відновлення після інсульту. Ми застосовуємо лише реально працюючі методики реабілітації, маємо в своєму розпорядженні спеціальне устаткування, кваліфікований персонал і прекрасні умови для проживання пацієнтів. Пацієнти знаходяться під контролем фахівців, стан їх здоров’я, динаміка відновлення і інші показники під щоденним контролем, що дає можливість оцінити і скоректувати реабілітаційний процес.  Реабілітація в пансіонаті проходить в відповідності зі всіма затвердженими нормами і вимогами.

Ми направимо всі зусилля для того, щоб забезпечити ефективне і повне відновлення пацієнтів після інсульту.