Пансіонат для літніх людей чи сиділка?

Люди похилого віку потребують посиленої уваги і турботи. В силу вікових змін, в літньому віці у людей виникають проблеми в побуті, характерні захворювання, іноді літні люди не можуть доглядати за собою самостійно і вимагають цілодобового спостереження фахівців, які будуть контролювати стан літньої людини, своєчасний прийом медикаментів і при необхідності нададуть першу допомогу.

Послуги доглядальниці

Послуги доглядальниці в такому випадку користуються попитом. Доглядальницю можна знайти через відповідні служби, медичні установи, за рекомендаціями знайомих, які в силу обставин вже користувалися такими послугами. Ви зможете підібрати доглядальницю відповідно до ваших потреб, орієнтуючись на відгуки інших людей, вибираючи при цьому доступну цінову політику, яка буде для вас оптимальною.

Кваліфікація і досвід роботи доглядальниці не може бути гарантом її благих намірів і чистої совісті. Іноді, заради матеріальної вигоди, недобросовісні доглядальниці готові вдатися до афер і крадіжок, користуючись безпорадністю літньої людини. На жаль, зневажливе ставлення до своїх обов’язків, не дотримання санітарних норм при догляді за літньою людиною, відсутність професійної етики і некомпетентність — часто зустрічаються в сфері догляду за літніми людьми.

Переваги будинку для престарілих

Пансіонат Срібний Вік — це місце, де літній людині буде наданий професійний догляд. Обладнані приміщення будинку престарілих створюють комфортні умови для проживання і забезпечують безпеку літнім людям. Цілодобове спостереження і висококваліфікований персонал особисто контролює стан літньої людини, забезпечує гігієнічний догляд, своєчасний прийом медикаментів і проведення необхідних терапевтичних процедур. З урахуванням медичних показань, індивідуальних особливостей і смакових переваг, дієтологи складають харчування для кожного клієнта індивідуально. Організація дозвілля дозволяє літнім людям урізноманітнити проведення часу і отримати належну увагу і турботу з боку персоналу. Психологи, реабілітологи, медичні працівники, кухарі, охоронці сумлінно ставляться до своїх обов’язків, дотримуються санітарних норм і надають професійний догляд за людьми похилого віку, забезпечуючи комфортні, безпечні умови для проживання в будинку для літніх людей. Шанобливе ставлення до постояльців, почуття такту, щирість, компетентність, професіоналізм і дружелюбність — це ті якості, які відрізняють співробітників будинків престарілих від доглядальниць з сумнівною репутацією, які надають послуги з догляду за людьми похилого віку на дому.