Особливості післяопераційного догляду за літніми

Коли справа йде про догляд за літніми людьми після хірургічних втручань, багато лікарів вважають, що люди похилого віку повинні мати обов’язковий доступ до цілодобового спеціалізованого догляду, через вікові особливості організму.

На щастя, ми живемо в епоху, коли ви можете найняти професіоналів своєї справи, які спеціалізуються  не тільки на догляді за людьми похилого віку, але особливо на тих, хто недавно переніс операційні втручання і знаходяться на стадії одужання. Саме фахівці будинку престарілих мають професійний, перевірений часом досвід для спостереження за всіма тонкощами зцілення, мають уявлення про очікуваний прогрес і терміни одужання і можуть подбати про кожну потребу вашої рідної людини в цей критичний момент.

 

У міру того, як тіло старіє, одужання стає більш затяжним, делікатним процесом, який, на жаль, має більше шансів зіткнутися з ускладненнями на цьому шляху. Останні дослідження в даній області показали, що після операції пацієнти старше 80 років мали більш високі показники захворюваності і смертності в порівнянні з іншими видужуючими пацієнтами в цій групі. Саме тому післяопераційна допомога має особливе місце за ступенем важливості в нашому будинку для літніх людей.

Чого очікувати під час відновлення

Протягом періоду відновлення ваша близька людина може страждати від плутанини і тимчасових провалів в пам’яті, викликаних анестезією, болем або лікарськими препаратами. Важливо, щоб ці ліки вводилися в відповідний час доби і приймалися в правильних дозах. Саме тому персонал приватного будинку престарілих дотримується суворого графіку прийому ліків і концентрує увагу на дозуванні, коригуючи при необхідності дози і діючі речовини.

 

Через обмежену мобільності літнього пацієнта і більшу залежність від допомоги інших, ретельний моніторинг є ключовим в період відновлення. Крім того, інші чинники, часто пов’язані з віком, такі як ослаблення, ниючі м’язи або психічні стани, такі як забудькуватість або розгубленість — можуть впливати на терміни одужання пацієнта.

В післяопераційному періоді ускладнення з серцем і легенями є найбільшою загрозою здоров’ю та одужанню людей похилого віку. Через унікальні обставини і підвищений ризик, наявність цілодобового медичного догляду та спостереження, а також невідкладної медичної допомоги в приватному пансіонаті для літніх, є одним з кращих способів забезпечення плавного і безпечного одужання вашого літнього родича.