Чим небезпечна деменція?

Деменція — бомба уповільненої дії в вашому організмі. Захворювання викликається ураженням судин вашого головного мозку і супроводжується значним погіршенням інтелектуальних (когнітивних) здібностей. Зміни в судинах призводять до кисневого голодування мозку, порушення харчування і загибелі нервових клітин. Деменція може виникнути як молодому, так і літньому віці. В останньому випадку хвороба називають старечим недоумством.

Головна небезпека захворювання полягає в повній деградації особистості і втрати здатності до самообслуговування. На тлі розвивається деградації особистості відбуваються множинні розлади функціонування інших життєво важливих органів і систем, що призводять до втрати працездатності та обмеження активності в повсякденному житті. Середня тривалість життя пацієнтів після постановки діагнозу «судинна деменція» становить всього 5 років.

Що буде якщо не лікувати?
У більшості випадків деменція призводить до тяжких ускладнень, які представляють реальну загрозу для вашого здоров’я, працездатності та життю.
Серед таких ускладнень:

— порушення пам’яті,
— Деградація мислення і розуміння мови, — Дезорієнтація,
— Порушення когнітивних функцій,
— Рухові розлади,
— Нетримання сечі і калу,
— Нервово-психічні розлади,
— Галюцинації,
— Летальний результат