Догляд за людьми похилого віку з поганим зором

При значному зниженні гостроти зору або його повної втрати, дуже важливо забезпечити близькій людині якісний догляд, безпека і допомогу в побуті. Пансіонати «Срібний Вік» створені для того, щоб не тільки допомагати літнім людям справлятися з віковими недугами, але і надати комфортні умови для повноцінного життя.

Втрата зору кардинально змінює життя людини, різко обмежує коло занять, викликає почуття розгубленості і відчаю. Пансіонати для сліпих людей похилого віку «Срібний Вік» пропонують ефективні програми для людей з вадами зору, які відкривають додаткові ресурси для самореалізації, стимулюють пошук нових хобі та інтересів.

Приватний будинок для людей похилого віку для сліпих сучасного типу — це прекрасна можливість забезпечити рідній людині гідну старість, позбавити його від побутових проблем, надати кваліфікований догляд і цілодобову опіку.

Пансіонати «Комфортний Дім» розташовані в зеленій зоні в будівлях з прилеглою територією для прогулянок. Сліпі і слабозорі постояльці можуть в будь-який час року здійснювати безпечні прогулянки, насолоджуючись свіжим повітрям і співом птахів.

Догляд за літніми сліпими і слабозорими людьми — відповідальна справа, яка потребує уваги, досвіду і знань. Якщо літня людина не здатна самостійно себе обслуговувати в побуті, страждає від самотності, то родичам доводиться вирішувати непросте питання — надавати допомогу силами сім’ї, найняти доглядальницю або вибрати спеціалізований пансіонат?

 

Навіть найкраща і досвідчена доглядальниця не в змозі приділити своєму підопічному стільки часу і сил, скільки кваліфікований персонал в пансіонаті для сліпих людей похилого віку «Срібний Вік». Крім того, досить складно проконтролювати наскільки чесна і добросовісна найнята доглядальниця, чи дотримуються всі норми і вимоги якісного догляду. Коло спілкування літньої людини з доглядальницею буде обмежений, а ізоляція від навколишнього світу — більше.

Приватний будинок для людей похилого віку для сліпих людей «Срібний Вік« — це сучасне, обладнане установа, в якому персонал проходить ретельний відбір і перевіряється на наявність необхідних особистих і професійних якостей. Регулярно проводиться незалежний аудит якості обслуговування, персоналу і території.

Доглядальниці і чергова медсестра готові прийти на допомогу в будь-який момент, щотижня проводиться лікарський огляд. Інваліди по зору мають можливість брати активну участь у соціальному житті пансіонату, спілкуватися з однолітками, брати участь в розважальних заходах, займатися лікувальною фізкультурою, відвідувати музичні вечори.

Послуги пансіонату для сліпих людей похилого віку в  Україні

В роботі пансіонатів «Срібний Вік« використовується кращий світовий досвід в організації геріатричних закладів. Ми надаємо базовий комплекс побутових та патронажних послуг, приділяємо увагу підвищенню якості життя наших постояльців:

1) Ергономічна житлове середовище, облаштована з урахуванням потреб людей з вадами зору та сліпих людей.

2) Достатня особистий простір дозволить зручно розмістити всі необхідні речі. Дотримання санітарно-гігієнічних вимог. У будівлях пансіонатів підтримується оптимальні мікрокліматичні показники, проводиться щоденне вологе прибирання, кімнати регулярно провітрюються. Регулярно проводиться зміна постільної білизни, прання і прасування одягу, запрошуються перукарі.

3) Цілодобове спостереження і допомогу. У приватному будинку для літніх людей для сліпих «Срібний Вік« кожному гостю надається персональна доглядальниця, яка допомагає вирішувати побутові питання, супроводжує на прогулянки.

4) Контроль здоров’я. Чергова медсестра контролює прийом ліків, виконує маніпуляції і процедури, визначені лікарем. Щотижня проводиться повний лікарський огляд, коригується програма лікування. Лежачим хворим надається кваліфікована допомога у виконанні гігієнічних процедур.

5) 5-ти разове харчування. Раціон складається індивідуально з урахуванням рекомендацій лікаря і переваг постояльців. В меню — здорові поживні страви зі збалансованим вмістом білків, жирів і вуглеводів.

6) Безпечний простір. У будівлях встановлені сучасні системи протипожежної безпеки, поручні в коридорах і санвузлах.

7) Організоване дозвілля і живе спілкування. Ізольованість від соціуму — одна з головних проблем літніх людей з вадами зору та сліпих людей. Цікаві розважальні заходи, читання книг, спільний перегляд телепередач в пансіонатах «Срібний Вік«  допомагають подолати самотність, почуття відстороненості, депресію і тривожність.

 

Пропонуємо вибрати пансіонат для людей з вадами зору людей похилого віку, який буде знаходиться в зручному районі, недалеко від будинку або роботи, щоб відвідувати близьку людину так часто, як можливо.

Яка вартість проживання в пансіонаті для сліпих людей похилого віку? Надаємо на вибір кілька тарифних планів, серед яких ви можете вибрати найбільш підходящий. Вартість проживання залежить від стану пацієнта, рівня його самостійності, необхідної програми реабілітації. У нас не існує мінімального і максимального терміну перебування. Ви можете визначити близької людини на кілька днів, кілька місяців або постійне проживання. Гарантуємо якісне обслуговування і максимальний комфорт.