Догляд за людьми похилого віку старше 80 років у пансіонаті для людей похилого віку

Люди похилого віку в силу обмежених можливостей і різних важких недуг часто потребують сторонньої допомоги. Для літніх пацієнтів характерна поліморбідність, тому догляд за людьми похилого віку старше 80 років в домашніх умовах часто стає важким випробуванням, а іноді непосильною ношею для родичів і близьких. Приватний пансіонат для людей похилого віку — найкращий вихід в таких ситуаціях.

Наш Будинок пристарілих «Срібний Вік» пропонує догляд за людьми похилого віку старше 80 років. Ми робимо все для того, щоб старі люди відчували себе потрібними і були впевнені, що необхідна допомога завжди поруч. Людям, які проживають в пансіонаті, надається весь перелік соціальних послуг в стаціонарних умовах. Тут вони зможуть знайти спокій, про який мріяли.

 • Ми пропонуємо свою допомогу і готові прийняти всю турботу про ваших людей похилого віку та немічних родичів старше 80 років. Нам важливий їх діагноз, у нас знайдеться місце для кожного.
  Будинок пристарілих «Срібний Вік» — це:
 • комфортні умови;
 • якісне харчування;
 • доброзичлива атмосфера і спілкування.

Своєю діяльністю ми прагнемо спростувати негативний стереотип про будинки для людей похилого віку та створити позитивний образ, коли старість стає в радість. Люди похилого віку, які перебувають на нашому утриманні і під нашою опікою, відчувають себе набагато спокійніше і впевненіше.

Умови проживання людей похилого віку
Що потрібно людині, яка досягла похилого віку і страждає важкими недугами? Це турбота, увага, душевний комфорт, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне харчування. Спілкування з ровесниками — найважливіший аспект соціальної адаптації для людей похилого віку. Крім усього цього люди старше 80 років отримують професійний догляд і своєчасну медичну допомогу. Ми робимо все, щоб життя людей похилого віку була наповненою. Вони стають більш життєрадісними, перестають боятися старості. У сім’ях налагоджуються стосунки, і у рідних з’являється впевненість в тому, що близька людина перебуває в надійних руках. Крім того, вони відзначають, що такий догляд, як в пансіонаті, забезпечити в домашніх умовах неможливо.

У нас створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку, які страждають різними недугами:

 • затишні і просторі кімнати з сучасними меблями;
 • спеціальні ліжка для лежачих хворих;
 • пандуси для інвалідних колясок;
 • кабінет лікувальної фізкультури;
 • оснащені медичні кабінети;
 • функціональні кімнати гігієни;
  упорядкована прибудинкова територія.

Життя в нашому домі радує фарбами. Кожна деталь продумана так, щоб постояльці відчували по-справжньому домашню атмосферу. У пансіонаті працюють професійні кухарі, а меню розробляється лікарем-дієтологом. Все це і багато інших чинників грають сприятливу роль в житті людей похилого віку з серйозними проблемами зі здоров’ям і позитивно впливають на їхнє самопочуття.

Види реабілітації людей похилого віку

 • Для літніх і немічних пацієнтів старше 80 років характерна наявність одночасно декількох захворювань, що призводять до обмеження життєдіяльності. Для відновлення втраченої здатності до самообслуговування їм необхідний не тільки догляд, але і психічна, психологічна, соціально-побутова реабілітація, яка проводиться індивідуально. Для цього в нашому Будинку для людей похилого віку створені всі необхідні умови. Люди похилого віку можуть не боятися своїх хвороб, догляд за ними не припиняється навіть у ночі. Чергова доглядальниця веде цілодобове спостереження за підопічними.
 • У нас працюють досвідчені лікарі, інструктори лікувальної фізкультури, масажисти, медичні сестри, доглядальниці, психологи і логопеди, які вміють знайти підхід до кожного постояльця. Ми завжди дуже раді, коли літній людині вдається знову відновити самостійність. Нам приємно робити те, що приносить користь людям старше 80 років, частково або повністю втратили здатність до самообслуговування і потребують догляду і допомоги. Наш будинок престарілих відповідає найвищим стандартам обслуговування літніх людей, які потребують кваліфікованої допомоги і підтримки. Тут вони відчують тепло і турботу.