Догляд за людьми із захворюваннями підшлункової залози в будинку для літніх людей

Хвороби підшлункової залози часто зустрічаються у людей в похилому віці. Вони вимагають дотримання рекомендацій лікаря, суворої дієти, регулярного прийому препаратів, часто ускладнюються запаленням.

Догляд для хворої із захворюваннями підшлункової залози
При багатьох захворюваннях підшлункової залози літнім пацієнтам потрібні особливий догляд і увагу. Його складно надати в домашніх умовах якісно і правильно, не погіршивши стан хворого. Звернення за допомогою до будинку престарілих — можливість зберегти здоров’я родича і поліпшити якість життя.

Вікові зміни в підшлунковій залозі активно проявляються після 45 років. Ферментна недостатність провокує:

порушення травлення;
утворення каменів;
підвищення рівня цукру в крові.

Багато людей зіштовхуються з панкреатитом в результаті ожиріння, переїдання. При відсутності контролю, дієти запалення закінчується екстреної операцією, тривалої реабілітацією.

В період загострення або після операції пацієнти із запаленням підшлункової залози можуть отримати допомогу доглядальниці. З огляду на особливості перебігу хвороби, кваліфікована помічниця стежить за правильним і повноцінним харчуванням, регулярним прийомом лікарських препаратів. Вона своєчасно помічає симптоми загострення і контролює хід лікування.

Необхідність регулярного раціону харчування після операції
Гострий і хронічний панкреатит у літніх людей часто загострюється при неправильному харчуванні, що призводить їх на стіл хірурга. Після операції або запалення підшлункової залози віковою пацієнтові необхідний дієтичний раціон, що прискорює відновлення.
Після видалення органу організм не виробляє ферменти для повноцінного перетравлення їжі. Дієта в поєднанні з прийомом спеціальних препаратів допомагає уникнути болю, запалення, дискомфорту в кишечнику. Правильно складений раціон запобігає розлад травлення, запори та інші неприємні ускладнення.

Що входить в наші послуги по догляду за людьми похилого віку із захворюваннями підшлункової
У будинку для літніх людей «Срібний вік» пацієнтам з панкреатитом приділяється особлива увага. Правильне і повноцінне харчування під контролем лікаря запобігає загостренню і дискомфорт. Після операції при необхідності надається кваліфікована доглядальниця, яка стежить за дотриманням дієти, допомагає хворому з обмеженими можливостями. Люди похилого віку можуть пройти необхідний курс лікування і реабілітації на сучасному обладнанні.