Догляд за хворими на онкологію в будинку для літніх людей

Онкологічні захворювання в літньому віці ускладнюють хронічні патології серця, судин, цукровий діабет. Догляд за хворими на онкологію вимагає професійної медичної допомоги, певних знань і навиків, що створює складності для рідних.

Складнощі догляду за онкологічними хворими на дому
Після проведення операції або хіміотерапії пацієнта направляють додому для відновлення або надання паліативної допомоги. Від якості допомоги та підтримки залежать відновлення ослабленого організму, реабілітація перед черговими процедурами і променевою терапією.

У домашній обстановці складно забезпечити повноцінний догляд за онкологічними хворими, які повинні включати:

комфортні побутові умови для пересування, купання, сну;
погодинної прийом препаратів;
контроль параметрів (температури тіла, маси, тиску);
суворе дотримання дієти.
Онкологічні хворі вимогливі, знаходяться в стресовому стані, потребують особливого підходу. Рідним доводиться повністю переплановувати власне життя, щоб забезпечити мінімальну паліативну допомогу, відмовлятися від кар’єри і особистих відносин.

Організація догляду за хворими в пансіонаті
Все більше людей вибирають професійний догляд за онкологічним хворим, який надає приватний будинок престарілих «Срібний вік». Серед переваг:

цілодобове спостереження і допомога медичної сестри;
контроль лікарів за ходом лікування і реабілітації;
післяопераційний догляд;
дієтичне харчування;
блокування больового синдрому;
профілактика пролежнів і ускладнень;
обробка ран;
строгий прийом рецептурних препаратів.
Правильний догляд при онкологічних захворюваннях покращує якість життя хворого, його самопочуття, зменшує неприємні і болючі симптоми. У пансіонаті уважно ставляться до проблеми знеболювання, організації дозвілля та повноцінного спілкування.

Психологічна підтримка хворого в будинку для літніх людей
Велике значення має психологічна допомога, яку в пансіонаті в Києві надає професійний лікар. Він допомагає впоратися з негативним ставленням до проблеми, вчить жити моментами справжнього, що полегшує спілкування з рідними і близькими, запобігає розвитку важкої депресії. При необхідності підбирається медикаментозна терапія, проводяться сімейні консультації.