Догляд за хірургічними хворими в будинку для літніх людей у Чернівцях

Після важкої операції полегшити стан і прискорити відновлення пацієнта похилого віку допомагає якісний догляд. У домашніх умовах і без медичної освіти неможливо проводити багато процедур, забезпечити чистоту, комфорт і цілодобову допомогу лікарів.

Хірургічні хворі похилого та старечого віку
У молодому віці відновлення хворого після хірургічного втручання проходить в лічені дні і тижні. Люди похилого віку частіше потрапляють на операційний стіл з ускладненнями, некрозами, тому вимагають постійної допомоги медичного персоналу, професійної та тривалої реабілітації.

Догляд за хворими похилого та старечого віку в будинку для літніх людей «Срібний вік» рекомендований в наступних ситуаціях:

необхідність цілодобових ін’єкцій і медичних маніпуляцій;
використання спеціальної апаратури;
реабілітація після перелому шийки стегна, інсульту;
запобігання розвитку пневмонії, пролежнів.
Професійний підхід при догляді за хворими похилого віку передбачає підтримку психолога, правильне знеболювання при важких діагнозах.

Здійснення догляду за хірургічними хворими похилого та старечого віку
Комфортні умови, уважний медичний персонал приватного пансіонату «Срібний вік» прискорюють відновлення хворих похилого та старечого віку після операції на черевної та грудної порожнини, із заміни тазостегнового суглоба. Це дозволяє уникнути пневмонії, ателектазу, нападу стенокардії і тромбозу.

Догляд за літніми хірургічними хворими передбачає допомогу в побуті, прийомі їжі і ліків, регулярне відвідування лікаря, погодинне введення препаратів. Підбирається комплекс дихальної та лікувальної гімнастики, по можливості додаються прогулянки на території пансіонату, арт-терапія, цікаве дозвілля.

Догляд за хворими після хірургічного втручання в будинку для літніх людей
Післяопераційний період важливий для відновлення, але він часто протікає з ускладненнями, загостренням хронічних захворювань, гіпертонії, діабету. Професійний догляд за хворим похилого і старечого віку виключає неприємні ситуації. Він допомагає створити комфортну обстановку, оточити рідну людину турботою і цілодобовою увагою в приватному будинку для літніх людей.