ДІМ ПРИСТАРІЛИХ СРІБНИЙ ВІК

Кожна людина не зважаючи на вік має право на повноцінне та енергійне життя навіть тоді, коли потребує особливого догляду. Саме тому пансіонат «Срібний Вік» — це місце де люди похилого віку можуть провести свій час у спокої, комфорті та з радісттю для себе.  Нам вдалося поєднати такі переваги, як догляд лікарняного рівня, чудові умови проживання, розташування у спокійних та затишних куточках. Ви можете бути впевнені у комфортному проживанні, якісній допомозі, розумінні і душевному ставленні до вашої близької людини!

Зокрема, в пансіонатах можуть забезпечити:

— комплексний догляд за людьми похилого віку

— загальний догляд за хворими та профілактика хвороб

— реабілітаційний центр після інсульту, реабілітація інвалідів

— відновлення після травм

— тяжкі хвороби, лежачі хворі.

У пансіонаті є номери на 2-4 осіб, обладнані зручними меблями, душовими, санвузлами, ванними кімнатами. «Для нас важливий комфорт лежачих хворих та профілактика пролежнів, тому ми використовуємо ортопедичні матраци та гіпоалергенну постіль. У корпусах є реабілітаційні кімнати з сучасним обладнанням та кімнати відпочинку. У загальному доступі — облагороджена територія для прогулянок та занять на свіжому повітрі. Для комфортного пересування встановлені пандуси!

Реабілітаційний центр пропонує такі послуги (включені до оплати):

— комфортабельне проживання з усіма зручностями

— можливість обрати кімнату на 2, або 4 місця

— цілодобова медична допомога

— кваліфікований догляд за лежачими хворими, профілактика пролежнів у важкохворих, спеціально обладнані місця

— комплексна реабілітація після інсульту

— 3х-разове дієтичне харчування (загальне меню згідно з нормами дієтичного столу, за необхідності — враховуються особливості індивідуального харчування)

— побутова допомога, купання, стрижка, прання особистих речей

— прибирання кімнат

— психологічна та моральна допомога, домашня атмосфера, створення здорового психологічного клімату.

За індивідуальної потреби у послугах кожен пацієнт може викликати відповідного фахівця

Розпорядок дня, розроблений фахівцями, відповідає ритму життя пацієнтів, що надходять в будинок для людей похилого віку та в центр реабілітації.

«Унікальність реабілітаційних центрів «Срібний Вік» в тому, що мешканці можуть розраховувати на допомогу та підтримку від кваліфікованого персоналу цілодобово та без вихідних. Ми розуміємо, якого професійного рівня та самовідданості потребує 24/7 робота по догляду за літніми людьми, та викладемось на всі 100% задля комфорту наших мешканців!

До пакету послуг входять регулярні огляди сімейного лікаря, хірурга, кардіолога, невропатолога, ендокринолога, психолога, реабілітолога; чергування анестезіолога-реаніматолога — 24/7; постійне чергування медбрата; реанімобіль із професійною бригадою для транспортування хворих; відеонагляд та можливість спостерігати за проживанням пацієнта дистанційно. Все це та багато іншого надасть будинок для пристарілих «Срібний Вік»