Безпечні прогулянки в літньому віці — необхідні!

Люди похилого віку за станом здоров’я і через труднощі з пересуванням, часто змушені майже постійно перебувати в чотирьох стінах. Це, перш за все, стосується жителів великих міст, особливо якщо людина похилого віку живе один, а типовий проект багатоповерхівки передбачає багато сходинок або в будинку зламаний ліфт. Однак, користь прогулянок саме в похилому віці — складно переоцінити. Людина поважного віку, обмежений у свободі пересування, дуже схильний до депресії і смутку, це погано впливає на його загальний психологічний стан.

Чому ж прогулянки необхідні улюбленим бабусям і дідусям?

  • Рухи при ходьбі — це щадна кардіо-тренування і прекрасна профілактика проблем з опорно-руховою системою.
  • Свіже повітря. Покращує мозкову діяльність і очищає органи дихання від пилу, накопиченої в приміщенні.
  • Доведено, що регулярні прогулянки зменшують ймовірність цукрового діабету, інсульту і інфаркту.
  • Помірна фізична активність зміцнює м’язи, кістки та судини.
  • Променад покращує апетит і є хорошою профілактикою запору.
  • Прогулянка — це нові враження, краса природи, спілкування з іншими людьми, відволікання від сумних думок, що сприятливо позначається на душевному стані літньої людини.

Головне — безпека
Навіть якщо ваш літній родич знаходиться в хорошій фізичній формі і не страждає від хронічних або недавно перенесених захворювань, небажано, щоб він самостійно вирушав на тривалі прогулянки далеко від будинку. Рідні повинні забезпечити надійний і безперебійний зв’язок з ним, переконатися, що він зможе, в разі чого швидко покликати на допомогу перехожих чи сусідів, а найкраще — щоб хтось міг супроводжувати його під час прогулянок. Але як бути, якщо ви живете у Чернівцях, члени сім’ї працюють або вчаться весь день допізна і бути постійно поруч з коханим дідусем чи бабусею — неможливо? Варіантів кілька — організовувати почергове чергування вдома родичів, наймати доглядальницю — сторонньої людини, або — звернутися за допомогою до приватного будинку престарілих у Чернівцях або за містом. Однак перші 2 варіанти мають суттєві недоліки — вихід на вулицю по численних сходинках в парадних, прогулянки у дворі столичних «кам’яних джунглів», недостатньо чисте повітря міста і одноманітність кожного дня — істотно зменшують користь прогулянок і збільшують ризики травматизму і нещасних випадків.

Звернувшись до будинку для людей похилого віку «Срібний Вік», першим, що ви побачите на фотографіях сайту, або приїхавши на екскурсію в пансіонат — це простора, мальовнича, доглянута територія навколо сучасного котеджу в екологічно-чистій місцевості. Багато зелені, красиві пейзажі, квітучі клумби влітку, зручні рівні доріжки, лавочки, альтанки на території — будуть радувати погляд і дарувати насолоду від перебування на свіжому повітрі. Крім того — на прогулянці ваш родич буде знаходитися в компанії друзів-ровесників і під наглядом кваліфікованого і доброзичливого персоналу. Будівля будинку престарілих «Срібний Вік» спроектовано з урахуванням потреб людей похилого віку, а також тих, хто має проблеми з пересуванням — відсутність ступенів, наявність пандусів та поручнів, зручний інтер’єр, просторі кімнати і коридори без гострих кутів, тривожні кнопки і відеоспостереження в будівлі котеджу і на території пансіонату — забезпечують безпеку, найголовніше, за чим звертаються люблячі і дбайливі родичі в будинок для людей похилого віку. У пансіонаті ваші бабуся чи дідусь будуть забезпечені регулярними, комфортними, безпечними і цікавими прогулянками на свіжому повітрі, а ви зможете займатися своєю роботою, освітою або відправитися в закордонне відрядження зі спокійною душею. Наші фахівці гарантують належний догляд, медичний супровід і турботу про людей поважного віку.